RÓŻNORODNOŚĆ W RÓWNOŚCI

III Międzynarodowy Kongres “Humanities – Society – Identity” RÓŻNORODNOŚĆ W RÓWNOŚCI

Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów i doktorantów, zainteresowanych humanistyką, społeczeństwem i tożsamością do bezpłatnego udziału w Kongresie “Humanities – Society – Identity”. Odbędzie się on w dniach 4-5 grudnia 2024 w Warszawie. W centrum uwagi znajdą się zmiany zachodzące w tych trzech obszarach, a głównym pytaniem będzie, jak znaleźć balans między równością a różnorodnością.

W tym roku po raz pierwszy formuła Kongresu została wzbogacona o część studencko-doktorancką, a udział w Kongresie dla studentów i doktorantów jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania propozycji indywidualnych referatów, wygłaszanych w języku angielskim, jak również sesji panelowych poświęconych konkretnym tematom, prowadzonych w wybranym języku.

Termin nadsyłania propozycji referatów oraz paneli to 20 października 2024 r. Propozycja panelu (maksymalnie czterech uczestników) powinna zostać przesłana w jednym pliku przez przewodniczącego panelu. Wszystkie propozycje należy przesyłać na adres: hsic.students@uw.edu.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Kongresu: www.hsic.wn.uw.edu.pl