Akademia Polskiego Filmu semestr III

UWAGA STUDENCI UJK w KIELCACH!

Zapraszamy na III semestr Akademii Polskiego Filmu.

PROGRAM III semestru;   Regulamin;   Zaliczenia;

Zajęcia rozpoczynają się 23 X 2013 roku

Informujemy, że Akademia Polskiego Filmu w Kielcach od roku akademickiego 2013/2014 ma status wykładu ogólnouniwersyteckiego. Uczęszczający studenci UJK otrzymują: za I semestr – 3 punkty ECTS, za II, III i IV semestr – 4 punkty ECTS. Można zaliczać całość kursu (cztery semestry w dowolnej kolejności i zyskać tym samym 15 punktów ECTS). Można też zapisać się na wybrany semestr. Studenci, którzy odbyli cały kurs Akademii Polskiego Filmu otrzymują certyfikat Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej potwierdzający zaliczenie historii filmu polskiego (150 godzin wykładów i obejrzenie 96 filmów polskich z lat 1908-2000)

Miejsce wykładów i projekcji filmowych: Kino WDK (ul. ks. Piotra Ściegiennego 2)

Termin: wtorki, godz. 17:00

Zapisy na III semestr: od 1 października 2013 w kasie kina WDK lub bezpośrednio u opiekuna naukowego dr Moniki Bator (filologia polska)

Pierwsze zajęcia III semestru: 22 października 2013

Cena karnetu za semestr: – UWAGA! Studenci UJK w Kielcach jako jedyni nie płacą za karnety. Koszty karnetu (120 zł za semestr!) pokrywa Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. Karnety są do pobrania w kasie kina WDK od 1 października 2013 roku lub bezpośrednio u dr Moniki Bator (filologia polska)

Bilety w cenie 5 zł na pojedyncze zajęcia w ramach Akademii Polskiego Filmu (obejmujące wykład i projekcje filmów) będą dostępne w sprzedaży w kasach kina wyłącznie w dniu poszczególnych zajęć i pod warunkiem, że na sali będą dostępne wolne miejsca.

Uwaga! Uczniowie szkół średnich oraz nauczyciele języka polskiego, filologii obcych i historii oraz przedmiotów artystycznych mogą zapisać się na APF i uczęszczać za darmo.

Studenci, którzy wybrali uczestnictwo w zajęciach Akademii Polskiego Filmu powinni dopełnić formalności:

1. zarejestrować się w kasie kina WDK lub u dr Moniki Bator (filologia polska) (dotyczy studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego), ale zapraszamy również studentów innych uczelni kieleckich.

2. pobrać karnet na dany semestr Akademii w kasie kina WDK lub kupić bilety na poszczególne zajęcia w cenie 5 zł za seans.

Spotkania Akademii Polskiego Filmu są otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych historią polskiego filmu i chcących poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, także tych nie będących studentami.