UWAGA!

– dotyczy studentów i doktorantów pobierających stypendium: socjalne, stypendium socjalne w zwiększonej wysokości oraz stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych w semestrze letnim w roku akademickim 2014/2015.

Zgodnie z decyzją Rektora UJK w Kielcach z dnia 26.05.2015 r. zmieniającą ustalenia szczegółowe z września 2014 r., dotyczące pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, jest możliwość dodatkowej wypłaty stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości oraz stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych w miesiącu lipcu 2015 roku.
Aby otrzymać ww. stypendium należy posiadać status “student” w wirtualnej uczelni (osoby, które utracą status studenta w czerwcu – (obrona pracy) tracą prawo do otrzymania dodatkowego stypendium w lipcu br.) oraz złożyć wniosek o przyznanie świadczenia w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego pok.42, w nieprzekraczalnym terminie do 22 czerwca 2015 roku.

WARUNKIEM WYPŁATY STYPENDIUM JEST ODEBRANIE DECYZJI O JEGO PRZYZNANIU.