Studenckie Otrzęsiny

Drodzy Koleżanki i Koledzy Studenci!

Pora na studenckie Otrzęsiny, na które serdecznie zapraszamy wszystkich bez wyjątku! Najwyższy czas, aby się zintegrować. W tym roku przeniesiemy się do lat 90-tych.

Co dla Was przygotowaliśmy?

• „Kaskada” dla każdego przy wejściu
  • Gry planszowe
  • Kolorowe kalambury
  • Quizy o tematyce filmowej i muzycznej z lat 90-tych
  • Drobne upominki dla uczestników
  • Karaoke

Każdy przy wejściu będzie miał możliwość skosztować czarodziejskiego napoju z kociołka w stylu popularnej z lat 90. „Kaskady”. Cały czas będą dostępne dla Was gry planszowe, które umilą nam ten studencki wieczór. Po krótkim rozpoczęciu przygotowaliśmy dla Was quiz drużynowy, w którym będziecie mogli sprawdzić swoich sił. Dla uczestników mamy drobne upominki. Poza tym mamy kilka nietypowych atrakcji, m. in. „Kolorowe kalambury”. Wszystko to umilą nam hity muzyczne z lat 90. Finałem naszej imprezy będzie wspólna zabawa przy karaoke, która zawsze wychodzi nam świetnie. Mile widziane będą stroje w stylu lat 90, co podkręci nastrój.

Chcesz poznać nowych ludzi, rozerwać się, sprawdzić swoich sił w nietypowych wyzwaniach lub po prostu spędzić miło czas? Wejście całkowicie za darmo!

Serdecznie zapraszamy;)

Nie może Was Drodzy Studenci zabraknąć!

wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/176528089895290/

Komisja Promocji Uczelnianej Rady Samorządu Studentów