WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO RADY WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO UJK

(wybór 2 osób do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich niebędących samodzielnymi pracownikami naukowymi)

Zgłaszanie kandydatów:

• 10.10-17.10.2014 (do godz. 12.00) w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego przy ul. Świętokrzyskiej 21D oraz w sekretariatach poszczególnych instytutów w godzinach 8.00-15.00.

Karty zgłoszeniowe dostępne są w sekretariatach wszystkich instytutów. Do karty zgłoszeniowej dołączona jest karta ze zgodą kandydata na kandydowanie. Kandydata do Rady Wydziału w obecnych wyborach mogą zgłaszać jedynie osoby niebędące samodzielnymi pracownikami naukowymi.

pobierz kartę zgłoszeniową

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają członkowie Wydziałowej Komisji Wyborczej.

Ogłoszenie listy kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału:

• 17.10.2014 godz. 14.00 (strona internetowa Wydziału).

Wybory:

• 23.10.2014 godz. 8.00-10.00 (Dziekanat WH, ul. Świętokrzyska 21D, aula nr 214).

UWAGA!
W wyborach uzupełniających do Rady Wydziału Humanistycznego biorą udział wszyscy „niesamodzielni” pracownicy naukowi Wydziału, którzy wybierają 2 swoich przedstawicieli.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Dr hab. Jacek Pielas