Wydarzenie „Praca, Kariera, Rozwój” w Targach Kielce

Studencie, absolwencie! Szukasz pracy? Przygotuj sobie kilka kopii CV

Już niebawem 12. edycja Ogólnopolskich Targów dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój”. Nazwa imprezy najlepiej opisuje to, co znajdą w Targach Kielce ci, którzy je odwiedzą 16 kwietnia!

Targi „Praca, Kariera, Rozwój” są szansą znalezienia satysfakcjonującej pracy młodym i ambitnym ludziom, możliwością zdobycia dodatkowej wiedzy
i platformą do wymiany cennych doświadczeń. Oprócz ciekawych ofert pracy na zainteresowanych czekają zagraniczne staże, praktyki i warsztaty doszkalające.

Tegorocznymi wystawcami Targów będą firmy, organizacje i inkubatory przedsiębiorczości. Współpracę zadeklarowały największe firmy w Regionie Świętokrzyskim: Echo Investment, KH-Kipper, Transition Technologies, MAN Bus, Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Saint-Gobain czy Telbridge.

Obowiązkowym punktem Ogólnopolskich Targów dla Studentów
i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój” jest Forum Biznes Edukacja Rozwój, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Nowe miejsca pracy w gospodarce 4.0 dla absolwentów szkół wyższych”. Podczas forum prelegenci odpowiedzą, między innymi na zagadnienia: na czym polega gospodarka 4.0 i w jaki sposób uczelnie dostosowują swoją ofertę kształcenia do zmian w gospodarce 4.0.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy, na odwiedzających czeka pełen wachlarz, przydatnych podczas poszukiwania zatrudnienia, warsztatów.  Goście wydarzenia mają okazję wziąć udział, między innymi w warsztatach zatytułowanych: Wizerunek kandydata w sieci poprowadzonych przez Karolinę Latus z CRAFTS, czy Soft Skills Academy (WSEPiNM). Natomiast spotkanie z Małgorzatą Wirecką-Zemstą oraz Katarzyną Łazarską – doradcami zawodowymi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, przybliży studentom tajniki pracy rekrutera.

Organizatorem targów „Praca, Kariera, Rozwój” są Targi Kielce S.A,  stowarzyszenie AIESEC, partnerem Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Patronat nad wydarzeniem objęli, między innymi: Prezydent Miasta Kielc Wojciech Lubawski oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.

Patronami medialnymi Targów „Praca, Kariera, Rzowój” zostali:  Media Planet, Radio eM Kielce, Radio Kielce, TVP3 Kielce, Echo Dnia, Gazeta Wyborcza Kielce, Telewizja Świętokrzyska, Wrota Świętokrzyskie, Marka Pracodawcy oraz serwis infoPraca.pl.

Zapraszamy wszystkich szukających stałego zatrudnienia lub wakacyjnych praktyk w różnych branżach i na różnych stanowiskach – „Praca, Kariera, Rozwój” w Targach Kielce już 16 kwietnia 2018. Targi można odwiedzić od godziny 9:30 do 14:00.