III edycja projektu “Wczytuję sztukę – warsztaty teatralne”

Organizacja III edycji projektu “Wczytuję sztukę – warsztaty teatralne” nabiera tempa. Wczoraj została zawarta oficjalna współpraca między nami a Wydziałem Humanistycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jak widać przedstawicielki Wydziału: Dziekan dr hab. Beata Wojciechowska prof. UJK, Prodziekan dr hab. Małgorzata Krzysztofik prof. UJK, dyrektor instytutu Literaturoznawstwa i Językoznawstwa dr hab. Marzena Marczewska prof. UJK oraz koordynator projektu Karolina Gregorczyk w maseczkach, ale uśmiechnięte:)

Mamy nadzieję, że taki będzie projekt: bezpieczny, ale jednocześnie wzbudzający entuzjazm i twórczy:)

Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele pamiętajcie, że do jutra jest termin zgłaszania się do projektu! Czekamy na Was:)