Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Humanistycznego UJK

(wybór 1 osoby do Rady Wydziału spośród nauczycieli akademickich będących samodzielnymi pracownikami naukowymi)

Zgłaszanie kandydatów:

20.11-27.11.2014 (do godz. 12.00) w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego przy ul. Świętokrzyskiej 21D oraz w sekretariatach poszczególnych instytutów w godzinach 8.00 – 15.00.

Karty zgłoszeniowe dostępne są w sekretariatach wszystkich instytutów. Do karty zgłoszeniowej dołączona jest karta ze zgodą kandydata na kandydowanie. Kandydata do Rady Wydziału w obecnych wyborach mogą zgłaszać jedynie osoby będące samodzielnymi pracownikami naukowymi.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają członkowie Wydziałowej Komisji Wyborczej.

Ogłoszenie listy kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Wydziału:

27.11.2014 godz. 14.00 (strona internetowa Wydziału).

Wybory:

11.12.2014 (czwartek) godz. 11.00 – 12.00 (Dziekanat WH, ul. Świętokrzyska 21D, aula nr 214).

UWAGA! W wyborach uzupełniających do Rady Wydziału Humanistycznego biorą udział wszyscy samodzielni pracownicy naukowi Wydziału, którzy wybierają 1 swojego przedstawiciela.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Dr hab. Jacek Pielas