Uwaga studenci Nabór uzupełniający na staże

Rusza nabór uzupełniający na płatne staże wakacyjne dla studentów. Będzie trwał do 30 kwietnia.

Do składania formularzy zgłoszeniowych do modułu programów stażowych, realizowanych w ramach Projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zapraszamy przede wszystkim studentów I r. II st. Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, II r. I st. i I r. II st. Historii, II i III roku I st. oraz II r. II st. Filologii, II i III r. I st. Filologii polskiej.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w projekcie odbywa się wyłącznie elektronicznie. Podpisane i zeskanowane lub sfotografowane formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres mailowy: staze.whum@ujk.edu.pl. Do formularza należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacji określonych w Regulaminie projektu (średnia ocen z ostatniego roku dostępna jest na WU). Oryginały dokumentów trzeba będzie złożyć przed podpisaniem umowy stażowej.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: https://whum.ujk.edu.pl/dokumentacja-projektu-3/.

Studenci zakwalifikowani już na staże, wpisani na listy rezerwowe, zostają włączeni na listy podstawowe.