Wydział Humanistyczny

Kontakt

Dziekanat Wydziału Humanistycznego

Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce

 

Kierownik dziekanatu

mgr Magdalena Krupa

41 349-69-98
whum@ujk.edu.pl
magdalena.krupa@ujk.edu.pl
pok. 22

 

Obsługa studentów studiów stacjonarnych/ niestacjonarnych/ kierunku

Filologia angielska, Filologia germańska

mgr Joanna Jedynak

41 349-71-04
joanna.jedynak@ujk.edu.pl
pok. 32

Filologia polska, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Logopedia ogólna, Studia doktoranckie, Lingwistyka

mgr Agata Michalska

41 349-71-13
agata.michalska@ujk.edu.pl
pok. 33

Historia, studia podyplomowe

mgr Wioletta Lisowska

wioletta.lisowska@ujk.edu.pl
41 349-71-06
pok. 22

Stacjonarne studia III stopnia, ZSI Polon, sprawy naukowe

dr Anna Kądziela

anna.kadziela@ujk.edu.pl
41 349-69-90
pok. 31

 

Sekcja Finansów i Projektów

Sprawy finansowe

mgr Agata Kot

41 349-71-03
agatakot@ujk.edu.pl
pok. 42

Stypendia

mgr Małgorzata Wesołowska

41 349-71-02
mwesolowska@ujk.edu.pl
pok. 42

 

Sekcja Obsługi Dydaktyki

Układanie rozkładów zajęć/sale dydaktyczne
studia.wh@ujk.edu.pl

 

Filogia angielska

mgr Agata Rusin

41 349-6801
agata.rusin@ujk.edu.pl
pok. 125

Filologia germańska, Lingwistyka stosowana

mgr Agnieszka Wiśniewska

41 349-7131
agnieszka.wisniewska@ujk.edu.pl
pok. 125

Historia, Filologia Polska, Logopednia ogólna, Studia podyplomowe

mgr Jolanta Sidorowicz

41 349-71-24
jolanta.sidorowicz@ujk.edu.pl
pok. 126

Dziennikarstwo, Wydziałowa Komisja ds. Kształcenia

mgr Justyna Szczygielska-Brzoza

41 349-71-30
justyna.szczygielska-brzoza@ujk.edu.pl
pok. 126

 

Sekcja Informatyki i Infrastruktury Technicznej

Dziekanat, Studium Języków Obcych, Uniwersyteckie Centrum Sportu

mgr inż. Marcin Sadowski

41 349-71-93
marcin.sadowski@ujk.edu.pl
pok. 28

Instytut Literaturoznawstwa i Językoznawstwa

mgr Grzegorz Krukowski

41 349-68-06
grzegorz.krukowski@ujk.edu.pl
pok. 124

Instytut Historii, Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

mgr Jakub Chałupczak

41 349-71-48
jakub.chalupczak@ujk.edu.pl
pok. 124

Kontakt

Wydział Humanistyczny
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce

e-mail: whum@ujk.edu.pl
tel: 41 349 71 06
tel: 41 349 69 98