Mozaika kolorowych zdjęć UJK

Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego

Mozaika kolorowych zdjęć UJKSzanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Z prawdziwą radością kierujemy do Was zaproszenie na Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, który odbędzie się 3 marca 2023 roku.

W tym roku, oddając inicjatywę w ręce studentów Wydziału – zapraszamy na wydarzenie w odmiennej niż dotychczasowa, formie.

Dzień Otwarty WHUM 2023 zaplanowany został bowiem po raz pierwszy w trzech wzajemnie uzupełniających się częściach tak, aby uczniowie i towarzyszący im nauczyciele mogli jak najdokładniej poznać różnorodną ofertę naszego Wydziału.

• Pierwsza część wydarzenia to Gra Terenowa „Poznaj Wydział Humanistyczny” – do udziału w niej zapraszamy wszystkich chętnych. Zapewniamy dobrą zabawę, gorące emocje, dreszczyk rywalizacji i satysfakcję na mecie!
  • Druga część to spotkanie informacyjne z władzami Uniwersytetu i Wydziału, podczas którego na pewno uzyskanie odpowiedź na każde pytanie związane ze studiowaniem u nas!
  • Część trzecia natomiast to wyjątkowe, absolutnie unikatowe i nowoczesne w formie warsztaty przygotowane i prowadzone przez studentów oraz wykładowców oraz wykłady i pogadanki na tematy, które zainteresują każdego.

Link do zapisów na grę terenową oraz wybrany warsztat LUB wykład – znajdziecie poniżej.

ZAPISY NA GRĘ TERENOWĄ

ZAPISY NA WARSZTATY I WYKŁADY

Liczba miejsc na warsztaty i wykłady jest ograniczona, ale czeka na Was tak wiele różnych opcji – że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego, do godziny 12.00.

Przesyłamy także zaproszenie w formie video, które w Uniwersyteckim Centrum Mediów nagrali dla Was studenci – czekają na Was w tym roku wyjątkowo niecierpliwie, licząc na to, że poznają być może przyszłych studentów kieleckiej Humanistyki.

FILMOWE ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie prosimy o zapoznanie uczniów z materiałem filmowym – studenci włożyli w niego naprawdę wiele serca.

W czasie gdy uczniowie będą brać udział w grze terenowej,  nauczyciele będą gośćmi Pani prof. Beaty Wojciechowskiej, Dziekan Wydziału Humanistycznego.

Nasze wydarzenie honorowym patronatem objęli: Zbigniew Koniusz Wojewoda Świętokrzyski oraz prof. dr hab. Stanisław Głuszek Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Humanistyka = różnorodność.

Przyjdźcie, sprawdźcie, przekonajcie się.

Czekamy na Was 3 marca od godziny 8.30!