Copywriting ONLINE

Interesujesz się nowymi mediami? W Internecie spędzasz długie godziny? Pisanie nie sprawia Ci problemu? Zacznij na tym zarabiać! Zapisz się na dwusemestralne studia podyplomowe Copywriting i poznaj tajniki tego nowoczesnego zawodu. Rekrutacja na 4 edycję studiów rusza 1 lipca 2023 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Wszystkie zjazdy odbywają się online na platformie (MS Teams).

Dziś nasze życie przeniosło się jeszcze bardziej do sieci. Tam kupujemy, studiujemy, poznajemy ludzi, szukamy porad, opinii, informacji. To tam firmy zdobywają klientów i tam prowadzą z nimi dialog. Nie jest to proste, bo słowa mają wyjątkową wagę. Nauczymy Cię skuteczności w sieci i poza nią.

Dlaczego warto zapisać się na studia podyplomowe z Copywritingu na UJK?

  • Nasi wykładowcy pokażą Ci, w jaki sposób pisać wciągające teksty na strony WWW, posty generujące setki lajków w social mediach, oryginalne blogi. Dzięki nim z łatwością stworzysz artykuł sponsorowany, tekst wizerunkowy, nazwę firmy, produktu, błyskotliwy slogan reklamowy – wszystko, czego fundamentem są słowa.
  • Studia mają wymiar warsztatowy, możesz liczyć na praktyczne podejście.
  • „Content is the king!”, mówi znane marketingowe powiedzenie. Dlatego copywriting to praca przyszłości. Na usługi copywritera jest aktualnie gigantyczne zapotrzebowanie rynkowe, które stale rośnie. Wykorzystaj to!
  • Pomożemy Ci wystartować w zawodzie. Możesz potem prowadzić własny biznes, pracować dla wyspecjalizowanej agencji lub firmowego działu marketingu. Możesz to robić tylko czasem, dla siebie, zarabiając na realizację własnych marzeń. Tylko Ty zdecydujesz kiedy i dla kogo!
  • Lepszej oferty nie znajdziesz w całej Polsce! Całość wyjdzie taniej niż kilkudniowy kurs, a po ukończeniu studiów zyskasz dyplom, który często decyduje o otrzymaniu pracy.
  • Nie czekaj – zapisz się już teraz!  O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ     https://rekrutacja-podyplomowa.ujk.edu.pl/

Informacji o studiach udziela kierownik studiów podyplomowych Copywriting

dr hab. prof. UJK Małgorzata Krzysztofik  –  krzysztofik@ujk.edu.pl

Skip to content