Nowe wnioski na badania naukowe dla Młodej kadry i uczestników studiów doktoranckich

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniu 8 maja  2013 roku na stronach internetowych UJK  ukazało się Zarządzenie nr 25/2013 Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z dnia 7 maja 2013 roku w sprawie regulaminu wnioskowania, podziału i rozliczania środków finansowych na działalność statutową.

W związku z tym traci moc obowiązujące dotychczas Zarządzenie Nr 20/2011 Rektora  z dnia 25 marca 2011 roku w sprawie Regulaminu wnioskowania, podziału i rozliczania środków finansowych na działalność statutową. Traci również moc dotychczasowy REGULAMIN dofinansowania działalności służącej rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Zarządzenie nr 25/2013 Rektora UJK z 7 maja 2013 roku określa tryb składania i oceny wniosków nauczycieli akademickich i doktorantów na finansowanie projektów badawczych z działalności statutowej oraz wprowadza nowe formularze wniosków.

Zmianie uległ też termin składania wniosków na badania statutowe. W roku 2013 termin składania wniosków dla nauczycieli akademickich i doktorantów został przedłużony do dnia 17 maja.

Doktorantów i młodych naukowców zainteresowanych złożeniem wniosków na badania naukowe na rok 2014 proszę o zapoznanie się z treścią Zarządzenia oraz o wypełnienie nowych formularzy wniosków wraz z kalkulacją i wymaganymi załącznikami według zasad określonych w Zarządzeniu nr 25/2013 Rektora. Nowe wnioski należy złożyć w Dziekanacie w nieprzekraczalnym terminie do dnia  17 maja 2013 roku. Wnioski proszę składać w formie papierowej oraz w formie elektronicznej na adres e-mailowy dr Anny Kądzieli.

Doktoranci, którzy złożyli już wcześniej wnioski w Dziekanacie według zasad dotychczasowych proszeni są o ponowne wypełnienie nowych formularzy wniosków wraz z załącznikami zawierającymi kalkulację.

Dr hab. Lidia Michalska-Bracha, prof. UJK

Prodziekan ds. naukowych Wydziału Humanistycznego