Przedłużamy rekrutację na WARSZTATY TELEWIZYJNE dla studentów dziennikarstwa

Logotypy Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polskiej, UJK oraz Unii Europejskiej

Jeszcze przez tydzień, do 10 lutego, przyjmujemy zgłoszenia do udziału w warsztatach telewizyjnych przeznaczonych dla studentów czterech ostatnich semestrów kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”. Obejmują dwa bloki:

  • Wystąpienia publiczne i autoprezentacja (10 godzin);
  • Podstawowy kurs prezenterski (25 godzin).

Można wziąć udział w obydwu blokach lub jednym wybranym. Do udziału w Projekcie nie może przystąpić osoba korzystająca równocześnie z Programu Erasmus+ bądź osoba, która uczestniczyła w pierwszej edycji warsztatów. Warsztaty planowane są na maj 2022 r.

Dokumenty zgłoszeniowe: formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w dniach do 10 lutego 2022 w godzinach 9:00-14:00 w Biurze Projektów w budynku Wydziału Humanistycznego, ul. Uniwersytecka 17, pokój nr 42. Regulamin projektu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://whum.ujk.edu.pl/wydzial/projekty/nowe-perspektywy/dokumentacja-projektu-3/ oraz w pokoju 42. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://whum.ujk.edu.pl/warsztaty-telewizyjne-dla-studentow-dziennikarstwa/ .

Skip to content