Rekrutacja na staże dla studentów zakończona

Programy stażowe, realizowane w ramach Projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, okazały się bardzo atrakcyjną ofertą wzmocnienia praktycznych elementów kształcenia studentów i szansą na zatrudnienie. Do udziału w nich zgłosiło się ponad 100 studentów kierunków: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia polska, Filologia (angielska, germańska) i Historia.

Listy rankingowe (zawierające numery albumów) zostaną udostępnione w najbliższych dniach na stronie internetowej Wydziału Humanistycznego w zakładce Projekty/NOWE PERSPEKTYWY/Rekrutacja. O wyniku rekrutacji kandydaci zostaną także powiadomieni mailowo.

Warunkiem uruchomienia programów stażowych dla danego roku jest zakwalifikowanie do udziału w nich minimum 30% studentów z tego roku.