Szkolenie “Prawa i Obowiązki Studenta”

Drodzy Studenci!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK w Kielcach organizuje szkolenie “Prawa i Obowiązki Studenta”, które jest obowiązkowe dla starostów wszystkich lat. Na wydarzenie również zapraszamy wszystkich pierwszorocznych oraz pozostałych zainteresowanych studentów, którzy chcą poznać tajniki studiowania na naszej Uczelni, a także zapoznać się z regulaminem studiów oraz regulaminem przyznawania świadczeń (stypendium rektora, stypendium socjalne, itd.) oraz innymi zasadami.

Szkolenie odbędzie się na każdym wydziale UJK:

1. Wydział Prawa i Nauk Społecznych – 29 listopada poniedziałek godzina 12:00
  2. Wydział Pedagogiki i Psychologii – 3 grudnia piątek godzina 09:00
  3. Wydział Humanistyczny – 7 grudnia wtorek godzina 10:00
  4. Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych – 13 grudnia poniedziałek godzina 12:00
  5. Collegium Medicum – 17 grudnia piątek godzina 09:00
  6. Wydział Sztuki – 21 grudnia wtorek godzina 10:00

Na bieżąco będziemy Was informować w jakiej sali odbędzie się dane szkolenie.

Nieobecności na zajęciach odbywających się w tym czasie zostaną usprawiedliwione.

Uwaga, podstawą usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach jest udział w szkoleniu oraz wypełnienie danych znajdujących się na liście obecności na sali szkoleniowej. Będzie to odpowiedni dokument potwierdzający Wasz udział w wydarzeniu.

Zorganizowane spotkanie będzie doskonałą okazją, aby nowi studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach poznali swoje prawa i obowiązki związane z posiadaniem statusu studenta, a pozostali będą mieli możliwość utrwalić sobie posiadaną już wiedzę, albo dowiedzieć się w tym temacie czegoś nowego.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:

Do zobaczenia niebawem,
Samorząd Studentów UJK