Szkolenie „Prawa i obowiązki studenta”

Szanowni Studenci!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK w Kielcach serdecznie zaprasza wszystkich studentów pierwszego roku oraz starostów kolejnych roczników na szkolenie „Prawa i obowiązki studenta”, które odbędzie się w auli głównej budynku Biblioteki Uniwersyteckiej,  ul. Świętokrzyska 21e, Kielce 25-406, we wtorek 16.10.2018 r. o godzinie 13:00.

Nieobecności na zajęciach odbywających się w tym czasie zostaną usprawiedliwione. Wszyscy uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu dostaną specjalne zaświadczenie potwierdzające w nim udział od Samorządu Studentów.

Podczas spotkania nowi studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach będą mogli poznać swoje prawa i obowiązki związane z posiadaniem statusu studenta, a  pozostali będą mieli możliwość utrwalić sobie posiadaną już wiedzę, albo dowiedzieć się w tym temacie czegoś nowego.