Rekomendacje MNiSW dotyczące kształcenia zdalnego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przygotowało rekomendacje w związku z okolicznościami nadzwyczajnego zawieszenia zajęć w uczelni wywołanego zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2. Rekomendacje dotyczą wszystkich zajęć ujętych w programie i planie studiów, które mogą być prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na wszystkich kierunkach studiów i poziomach kształcenia, na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych oraz na studiach podyplomowych. Zachęcamy społeczność Wydziału Humanistycznego z zapoznania się z tym dokumentem.

Rekomendacje Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia prowadzonego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość