Nabór firm/instytucji (Realizatorów stażu) zainteresowanych przyjęciem studentów na staże

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014- 2020, pn.: „Wysokiej jakości Staże dla Artystów i Pedagogów” o numerze POWR.03.01.00-00-S075/17, zaprasza Instytucje/firmy, które są zainteresowane przyjęciem na 16 tygodniowe (480 godzin) staże studenckie/absolwenckie studentów kierunków: Filologia polska, Historia, Wzornictwo, Sztuki plastyczne (dawniej Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych), Praca socjalna.

Do pobrania: