Płatne staże wakacyjne dla studentów

Rusza program stażowy dla studentów Wydziału Humanistycznego, realizowany w ramach projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek, 5 marca o godz. 9.45 w sali 214.

Moduł programów stażowych, realizowany w ramach współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, zakłada organizację 160 wysokiej jakości programów stażowych na Wydziale Humanistycznym, trwających 360 godzin/3 miesiące. Adresowany jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia polska, Filologia angielska/germańska, Historia, Lingwistyka stosowana. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem projektu (https://whum.ujk.edu.pl/informacje-o-projekcie/) oraz do udziału w spotkaniu informacyjnym w czwartek, 5 marca o godz. 9.45 w sali 214.