Szkolenie „Prawa i obowiązki studenta”

Drodzy Studenci!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK w Kielcach serdecznie zaprasza wszystkich studentów pierwszego roku oraz starostów kolejnych roczników na szkolenie „Prawa i obowiązki studenta”, które odbędzie się w auli B1 na wydziale matematyczno-przyrodniczym ul. Uniwersytecka 15G (dawniej Świętokrzyska), w piątek 08.11.2019 r. o godzinie 8:00.

Nieobecności na zajęciach odbywających się w tym czasie zostaną usprawiedliwione.

Spotkanie to będzie doskonałą okazją, aby nowi studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach poznali swoje prawa i obowiązki po ustawie 2.0 związane z posiadaniem statusu studenta, a  pozostali będą mieli możliwość utrwalić sobie posiadaną już wiedzę, albo dowiedzieć się w tym temacie czegoś nowego.

Podczas szkolenia będzie można odebrać książeczkę z rabatami “Starter Studencki”.

Do zobaczenia niebawem,
Samorząd Studentów UJK

link do wydarzenia na facebooku: