Uwaga studenci zakwalifikowani na wakacyjne staże!

Od 8 do 18 czerwca będzie trwał nabór firm/instytucji zainteresowanych przyjęciem studentów na trzymiesięczne staże wakacyjne realizowane w ramach projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”. Jeśli wybraliście pracodawców, u których chcecie odbywać staże, a nie poinformowaliście nas o tym, prześlijcie jak najszybciej informację z danymi kontaktowymi pracodawcy na adres staze.whum@ujk.edu.pl.

Planowany termin rozpoczęcia staży to 1 lipca 2020. Czasu jest więc bardzo mało, a formalności związanych ze stażami dużo. Kontakt mailowy i informacje na stronie Wydziału nie wystarczą. Dlatego w aplikacji Teams został utworzony zespół Projekt „Nowe Perspektywy” – stażyści. Będziemy tam na bieżąco zamieszczać wszystkie ważne informacje dotyczące staży. Musicie korzystać z tej aplikacji, żeby niczego nie przeoczyć. Sprawdźcie już dziś!